Przejdź do treści

O mnie – oferta liStronosza

LiStronosz jest usługą, umożliwiającą pokazanie siebie w internecie – za pomocą strony www, bloga czy sklepu internetowego.

Naszą misją jest doręczenie profesjonalnej i nowoczesnej strony internetowej zgodnie z zaleceniami i oczekiwaniami Klientów. Niezależnie czy oczekujesz strony – wizytówki, bloga, sklepu internetowego – liStronosz jest tym, kogo potrzebujesz.

Strony, blogi oraz sklepy internetowe tworzymy w oparciu o popularne systemy bądź platformy, tj. Joomla! WordPress oraz Prestashop. Dzięki tym systemom zarządzanie treścią na stronie jest niezwykle intuicyjne i szybkie.blon aukcji Allegro.

Cena stworzenia strony jest zależna od oczekiwań i wymagań Klienta co do wyglądu i funkcjonalności strony www.

Prosta strona – wizytówka (firmowa lub osobista) to koszt od 900 zł w górę – ustalana po rozmowie z Klientem i przedstawieniu oczekiwań. Bardziej rozbudowane strony, z wieloma podstronami wymagają więcej pracy, co nieodłącznie wiąże się z większym kosztem.

Cena sklepów internetowych zależna jest od ilości produktów, wymagań co do wyglądu strony oraz dodatkowych oczekiwań (np. integracji sklepu z Allegro) i waha się od 1500 zł do 3999 zł brutto.

Podane wyżej ceny zawierają w sobie jedynie koszt opracowania strony w oparciu o darmowe (co nie znaczy gorsze) szablony WordPress, Joomla! czy Prestashop. Jeśli Klient życzy sobie konkretnego płatnego szablonu to cena usługi zwiększa się o koszt zakupu szablonu czy dodatkowych płatnych modułów. Podobnie wygląda sytuacja z zakupem domeny czy serwera, na którym ma istnieć strona. Wszystkie to może za Ciebie załatwić liStronosz i doręczyć Ci w pełni gotową stronę, którą będziesz używać bez dodatkowych zmartwień. Przykładowy koszt serwera + domeny (np. nazwastrony.pl) oscyluje wokół 100 – 200 zł/rocznie.

Wszystkie ceny zawierają w sobie podatek i są wyrażone w ujęciu brutto – ponieważ dumnie i uczciwie płacimy podatki w Polsce 🙂

 

Ze względu na dojazd do Klienta specjalizujemy się w wykonywaniu stron dla lokalnych firm z siedzibą w takich miastach jak: Łaziska Górne, Orzesze, Mikołów, Tychy, czy Katowice.

Jednak nie ograniczamy naszej działalności ze względu na szerokość geograficzną 🙂 Jeśli potrzebujesz strony bądź sklepu internetowego w korzystnej cenie – koniecznie napisz!